DoubleClick Studio


DoubleClick Studio / Google Studio

 

DoubleClick Studio, nazywane również DoubleClick Rich Media, to Twoja platforma do rozwiązań kreatywnych, gdzie reklamodawcy mogą tworzyć, przechowywać i dystrybuować kreacje do działań marketingowych.

 

Integracja z DCM

Dzięki pełnej integracji z systemem DoubleClick Campaign Manager, agencje kreatywne i graficy mają możliwość tworzenia kreacji i wgrywania ich bezpośrednio do DCM. Oznacza to oszczędność czasu przy przekazywaniu materiałów graficznych, usprawnienie procesów oraz ułatwienie komunikacji na linii kreacja-media. Jest również nieocenione przy zarządzaniu znaczącą ilością wersji tych samych linii kreatywnych.

 

Wiele opcji kreatywnych

DoubleClick Studio umożliwia kreację lub bezpośrednie wgranie kreacji stworzonych od zera, pracę na predefiniowanych layoutach gotowych do modyfikacji, oraz kreacje dynamiczne.

 

Usprawnione raportowanie

Poprzez integrację z DCM otrzymujemy możliwość raportowania i analizy skuteczności tworzonych kreacji. Nie tylko na poziomie poszczególnych grafik lub linii kreatywnym. Otrzymujemy możliwość badania jak dane elementy dynamiczne przekładają się na CTR kreacji, które formaty rich-media są chętnie expandowalne przez odbiorców, a także które video jest najchętniej oglądane do trzeciego kwartyla. Te wszystkie informacje są nieocenione w testach A/B oraz optymalizacji konwersji.

Skontaktuj się z nami!