Certyfikowany Trener Google


Certyfikowany Trener Google - Wojciech MorawskiWojciech Morawski – Certyfikowany Trener Google.

W AdPeak odpowiadam za Twoje kampanie oraz prowadzę szkolenia z obszaru SEM.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Google. Od kilku lat specjalizuję się w branży marketingu internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru SEM, czyli marketingu w wyszukiwarkach. Posiadam wszystkie dostępne certyfikaty Google AdWords, Google Analytics, DoubleClick Search oraz Bing Ads.

Pracowałem dla dużych, uznanych na świecie marek, ale również dla małych przedsiębiorstw, sklepów internetowych i start-upów. Doświadczenie zdobywałem w topowych polskich agencjach i domach mediowych. W tym czasie zdążyłem też przeszkolić setki osób, które lepiej chciały zrozumieć reguły panujące w Internecie i wykorzystać tą wiedzę do rozwoju swojego biznesu. Byłem prelegentem na branżowych konferencjach, pisałem artykuły między innymi do Marketera+ i wspomagałem w działaniach SEM organizacje non-profit.

W 2012 roku uczestniczyłem w międzynarodowym konkursie Google Online Marketing Challenge. Kilkukrotnie byłem razem ze swoimi agencjami uczestnikiem i laureatem programów Google, takich jak Meet Experts, Ready to Rock czy Game On. Dzięki temu miałem między innymi możliwość zdobywania wiedzy na zagranicznych konferencjach i spotkaniach coworkingowych w Dolinie Krzemowej i Dublinie. W 2016 roku poprowadziłem kampanię, która została wybrana przez Google do grona 10 najlepszych kampanii roku regionu EMEA w kategorii Mobile.

Chętnie wykorzystam swoje doświadczenia przy prowadzeniu Twoich kampanii, lub dzieląc się wiedzą podczas szkoleń.

Certyfikowany Trener Google

Certyfikaty Google

Certyfikaty Google AdWords

Skontaktuj się z nami!