Google Shopping


GOOGLE SHOPPING

Jeżeli posiadasz E-Commerce to kampanie zakupowe mogą okazać się najbardziej efektywnym kanałem reklamy Twojego biznesu w Internecie. Wyświetlaj swoje produkty w wyszukiwarce i w sieci reklamowej Google osobom będącym na ścieżce zakupowej i kieruj ich bezpośrednio do podstrony z produktem. Sprzedawaj, generuj zyski i mierz swoje efekty w najbardziej wymierny sposób dzięki Google Shopping.

Google Merchant Center

Założymy i skonfigurujemy Twoje konto GMC. Jeżeli sprzedajesz detalicznie fizyczne produkty to jest to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z Google Shopping. Wgrywaj swoje pliki danych o produktach, weryfikuj błędy w indeksowaniu. Łącząc konto z Google AdWords zyskujemy dostęp do zupełnie nowych możliwości.

Product Listing Ads

Reklamy produktowe w wyszukiwarce w formacie graficznym. Algorytm Google dobiera najbardziej adekwatne produkty z Twojej oferty do zapytań użytkowników wyszukiwarki i wyświetla je w najbardziej widocznych rejonach wyników wyszukiwania. Przy pomocy odpowiedniej segmentacji możemy skupić się na wybranych kategoriach produktów, a dobrze zoptymalizowana kampania PLA może poszczycić się wysokimi wynikami zwrotu z inwestycji.

Skontaktuj się z nami!