Reklama w Wyszukiwarkach


Google to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka świata. Codziennie tysiące użytkowników szukają firmy takiej jak Twoja. Nawet najlepsza strona internetowa może okazać się bezużyteczna, jeśli nie jest ona widoczna w sieci, nie generuje ruchu i użytkownicy nie mogą jej odnaleźć. Pozwól, aby Twoje produkty i usługi zostały dostrzeżone przez odbiorców dzięki reklamie w wyszukiwarce.

Efekt działań SEM w wyszukiwarce jest natychmiastowy. Już w ciągu 24 godzin możesz wyświetlać się na najwyższych pozycjach na kluczowe frazy, nad wynikami organicznymi. Nie płacisz za puste wyświetlenia – reklama AdWords nalicza opłatę dopiero w momencie kiedy użytkownik faktycznie kliknie w link sponsorowany.

Słowa kluczowe

Reklama w wyszukiwarce opiera się na słowach kluczowych, które opisują na jakie frazy wpisywane przez użytkowników Google, wyświetli się Twoja reklama. Rekomendujemy optymalne naszym zdaniem zestawy słów kluczowych lub wyświetlamy linki sponsorowane na wybrane przez klienta.

Reklamy dynamiczne w wyszukiwarce

Nie jesteś przekonany jakie słowa kluczowe chciałbyś wykorzystać w kampanii? Chcesz zwiększyć zasięg dotychczasowych kampanii w wyszukiwarce. Wspólnie z Google stwarzamy taką możliwość, skanując Twoją witrynę i pozwalając aby system wyświetlał reklamy na zapytania użytkowników korelujące z zawartością Twojej strony docelowej.

Rozszerzenia

W swoich kampaniach rekomendujemy i stosujemy wszystkie możliwe rozszerzenia reklam. Przy Twojej reklamie możemy wyświetlić dokładny adres Twojej firmy, ułatwiając klientom dotarcie do niej. Jeśli Twoim celem jest pozyskiwanie kontaktów telefonicznych lub wiadomości tekstowych, to przy reklamie możemy wyświetlić numer telefonu, a nawet mierzyć czas i godziny połączeń. Jeśli prowadzisz zaufany e-commerce, a użytkownicy dobrze oceniają Twoje produkty i usługi, przy reklamie wyświetlą się oceny klientów. Możliwości jest wiele i wspólnie wybierzemy te najlepsze dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami!