Reklama YouTube


Jednego z największych portali świata nie trzeba nikomu przedstawiać. Ogromne medium społecznościowe oraz wyszukiwarka większa niż Bing, Yahoo, Baidu, Seznam i Yandex razem wzięte. Kopalnia contentu przyciąga ogromne ilości Twoich potencjalnych klientów. Reklama YouTube pozwala dotrzeć do nich bardzo precyzyjnie wykorzystując możliwości kierowania reklam z sieci reklamowej Google. Przewagą YouTube są jednak tanie i angażujące formaty oraz dodatkowa możliwość mierzenia działań dzięki YouTube Analytics.

Reklama In-Stream

Kreacja typu pre-roll przed filmami znajdującymi się na portalu. Możliwość pominięcia po pięciu sekundach ogranicza puste obejrzenia u użytkowników niezainteresowanych naszą ofertą i pozwala na oszczędność środków. Posiadamy te same, zróżnicowane i dokładne metody kierowania co w GDN.

Reklama Discovery

Reklama video, która może wyświetlać się w wielu miejscach – wynikach wyszukiwania YouTube, filmach polecanych w prawej kolumnie, a nawet poza samym portalem YouTube – w witrynach i blogach, które mają w sobie zapięte video na jego mechanizmie.

Reklama Masthead

Dzienna rezerwacja strony głównej YouTube. Maksymalizujemy swoją obecność przez pełne 24 godziny docierając do milionów użytkowników w kraju. Dostępne wersje na desktop, mobile oraz na uniwersalne.

Reklama Bumper Ad

Krótkie, niepomijalne, maksymalnie 6-sekundowe video wyświetlające się jako pre-roll przed innymi video w YouTube. Nieinwazyjne, nienachalne, bardzo skuteczne narzędzie zwłaszcza w formie remarketingu video.

Skontaktuj się z nami!