DoubleClick Search


Prowadzisz kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, ale chcesz wycisnąć z nich jeszcze więcej? Dzięki DoubleClick Search uzyskasz dostęp do zupełnie nowych możliwości kierowania, optymalizacji i raportowania.

 

Wszystkie wyszukiwarki w jednym miejscu.

DoubleClick Search integruje i wzbogaca Twoje działania nie tylko w Google AdWords, ale również w Bing, Yahoo, AOLu, Baidu, Seznamie czy też Yandexie.

 

Optymalizacja na jeszcze wyższym poziomie.

DS umożliwi Ci stosowanie reguł automatycznych z większą częstotliwością, raportowanie i wyświetlanie wyników w czasie rzeczywistym, wykrywanie anomalii (sezon, ferie, wzmożone działania konkurencji, awarie strony) i dostosowywanie się do nich. Dzięki zaawansowanym algorytmom oraz machine-learningowi Twoje kampanie nabiorą tempa.

 

Jeszcze lepsze strategie bidowania.

Dostępne w Google AdWords strategie nie spełniają Twoich oczekiwań i nie realizują KPI? W innych wyszukiwarkach w ogóle nie możesz ustawić zaawansowanych metod ustalania stawek? DoubleClick Search pozwoli Ci na tworzenie bardziej zaawansowanych strategii, które możesz jeszcze bardziej kontrolować w oparciu o limity stawek, urządzenia i inne parametry. Osiągaj najwyższy ROAS, maksymalizuj ruch w witrynie lub skutecznie utrzymuj docelowe pozycje w wynikach wyszukiwania.

 

Kampanie Asortymentowe

Kampanie Inventory pozwolą po integracji z Google Merchant Center na tworzenie zautomatyzowanych kampanii, grup reklam i słów kluczowych. Przy dynamicznie zmieniającym się asortymencie sklepu internetowego ważna jest elastyczność. Dzięki możliwości automatycznego dostosowywania treści reklam tekstowych do parametrów produktów, jesteśmy w stanie reagować na zmiany w czasie rzeczywistym. Zyskujemy oszczędność czasu, a tworzenie kampanii long-tail jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.

 

Remarketing DoubleClick

Twórz nowe listy remarketingowe dzięki kodom Floodlight, regułom lub eksportuj je z DoubleClick Campaign Managera. Definiuj listy odbiorców po ich skuteczności, zachowaniu i słowach kluczowych, dzięki którym weszli na witrynę.

 

Skontaktuj się z nami!