DoubleClick Bid Manager


DoubleClick Bid Manager to nowoczesna platforma DSP służąca do Programmatic Buying. Oznacza to możliwość precyzyjnego docierania do najważniejszych dla nas odbiorców i grup docelowych w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanym metodom targetowania i optymalizacji pozwala na oszczędność czasu i środków.

 

Docieraj do klientów w odpowiednim miejscu i czasie

Dzięki modelowi zakupu Real-Time Bidding, DoubleClick Bid Manager umożliwia wyświetlanie reklam użytkownikom z naszej grupy docelowej, kiedy przeglądają wybrane przez nas serwisy w najważniejszym dla nas momencie. Oferuje przy tym niezwykle precyzyjne rodzaje kierowania reklam, w oparciu o urządzenia, zainteresowania, kontekst oraz profile behawioralne użytkowników. Posiada możliwość importowania list remarketingowych z systemów DoubleClick i AdWords, dodatkowo z możliwością remarketingu dynamicznego po integracji z Google Merchant Center.

 

Ogromny zasięg

DoubleClick Bid Manager oferuje jeszcze większy zasięg niż sieć reklamowa Google Display Network. Oprócz zasobów Google AdSense i AdExchange, DBM wykorzystuje takie powierzchnie jak AdForm, Appnexus czy Stroer, licząc ich łącznie około 80.

 

Jedyny DSP na świecie z YouTube

Wyłączny dostęp do największej platformy video, drugiej największej wyszukiwarki i jednego z największych mediów społecznościowych na świecie. Możliwość wykorzystywania danych 1st i 3rd party do wyświetlania reklam InStream, Discovery Ads lub Bumper Ads. Możliwość przeprowadzenia Brand Lift Surveys w celu zmierzenia wpływu kampanii na wizerunek i rozpoznawalność marki.

 

Bezpieczeństwo i Widoczność

DoubleClick Bid Manager posiada wbudowany system antyfraudowy, filtrowanie botów i system wspomagający brand safety. Uniemożliwia on wyświetlanie się reklam w nieadekwatnych miejscach docelowych, stronach spamerskich lub przy nieodpowiednich treściach. Gwarantuje kontrolę powierzchni i realizację zakładanego viewability.

 

Custom Affinity

Unikalna możliwość tworzenia kierowania skrojonego pod grupę docelową. Bazując na zbieranych przez Google danych behawioralnych, demograficznych historii odwiedzanych stron DoubleClick Bid Manager inteligentnie dobiera odpowiednio zawężoną grupę odbiorców

 

Private-Deals i powierzchnie Premium

Wykorzystuj private-deals i preferred-deals aby w sposób gwarantowany zakupić powierzchnie premium, zanim zostaną udostępnione w modelu aukcyjnym. Wybieraj z wielu private-deals oddanych do nasze dyspozycji, a także zawieraj nowe.

Skontaktuj się z nami!