Paid Social – reklama w social media


Reklama w mediach społecznościowych

Reklama w mediach społecznościowych (ang. Paid Social) to działania wykorzystujące serwisy społecznościowe w celu wyróżnienia oferty firmy i dotarcia do potencjalnie zainteresowanych użytkowników. Media społecznościowe są miejscami, w których użytkownicy, a tym samym klienci, spędzają bardzo dużo czasu i będą spędzać coraz więcej.

Coraz częściej przedsiębiorstwa wykorzystują media społecznościowe jako narzędzie w swojej strategii marketingowej. Media społecznościowe mają ogromną przewagę nad innymi mediami, ponieważ oferują możliwość dwustronnej komunikacji między użytkownikiem a firmą. Niesie to za sobą wiele korzyści zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Pozwala to przedsiębiorstwu na zbudowanie trwałej relacji z konsumentami, dzięki słuchaniu potrzeb użytkowników i nawiązywaniu z nimi bezpośredniego kontaktu. Nie można jednak zapomnieć o zagrożeniach wynikających z istnieniem w mediach społecznościowych. Należy dokładnie przemyśleć publikowane w Internecie treści, aby nie przyniosły negatywnych skutków.

Chcesz być skuteczny?

Kluczem do uzyskania korzyści z reklamy w mediach społecznościowych jest pomysłowa strategia i ciekawe kreacje. Social Media są miejscem, gdzie wszystko dzieje się bardzo szybko i aby skutecznie dotrzeć do wybranej grupy docelowej trzeba wyróżnić się i przyciągnąć uwagę atrakcyjną treścią.

Wszystkie popularne kanały oferują środowiska reklamowe, dzięki którym można przeprowadzić efektywne kampanie reklamowe paid social i osiągać wybrane cele. Korzyścią wynikającą z reklamowania się w mediach społecznościowych jest możliwość dotarcia do wartościowych grup użytkowników oraz możliwość dwustronnej komunikacji z klientami. Dodatkową zaletą jest możliwość dokładnego mierzenia wyników prowadzonych działań i ich optymalizacja w trakcie trwania kampanii.

icon FACEBOOK ADS

Bądź widoczny w najbardziej popularnym serwisie społecznościowym na świecie. Korzystaj z wielu formatów reklamowych i precyzyjnych możliwości kierowania reklam.

icon LINKEDIN ADS

Docieraj ze swoją ofertą do klientów biznesowych. Zbuduj relacje z użytkownikami z różnych, ściśle określonych grup zawodowych i generuj wartościowe leady.

icon TWITTER ADS

Odkryj potencjał wśród mikroblogerów. Wybierz cel kampanii i dotrzyj do wybranych użytkowników, dzięki dokładnym narzędziom targetowania.

icon INSTAGRAM ADS

Zaprezentuj swoją ofertę milionom użytkowników angażując ich atrakcyjnymi kreacjami. Odnieś sukces na dzięki pomysłowym treściom dopasowanym do odbiorców

icon MESSENGER ADS

Pokaż się swoim klientom docierając do nich z dopasowanym komunikatem. Reklamuj się w jednej z najbardziej popularnych aplikacji.

Skontaktuj się z nami!